Spoločnosť SOAR hľadá do svojho tímu ľudí na nasledujúce profesie:

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok, živnosť

Termín nástupu: dohodou

Ponúkaný plat (brutto): fix od 1600 €, po zaučení dohodou podľa schopností + odmeny za úspešne dokončenú časť stavby

Náplň práce:

  • projektové riadenie výrobného tímu
  • komunikácia s investorom
  • príprava, vedenie, riadenie a odovzdanie stavebného diela
  • výkon funkcie projektového manažéra stavby v zmysle platnej legislatívy
  • tvorba a kompletizácia dokumentácie potrebnej na riadne ukončenie zadaného diela
  • pracovné cesty v rámci celej SR
  • práca aj mimo sídla spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca:

  • vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
  • odbor: stavebný, technický
  • počítačové znalosti:
    Microsoft Excel – pokročilý
    Microsoft Word – pokročilý
    CENKROS plus – základy
    Internet (e-mail, www) – pokročilý
  • vodičský preukaz: B
  • počet rokov praxe: 3

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Vlastnosti vhodné pre osobu na tomto poste sú samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, precíznosť, schopnosť pochopiť zadanú úlohu, technické zručnosti, schopnosť riadiť kolektív, schopnosť zvládať stresové situácie a schopnosť vzdelávať sa.

Skúsenosti v oblasti stavebníctva sú vítané.

Oprávnenie na výkon činnosti stavbyvedúci PS – vítané.

Ak ste osoba, ktorú baví projektovo-manažérska práca v stavebníctve a je vám vlastné mať veci pod kontrolou s právomocami na to potrebnými, potom sa môžete na nás obrátiť a poslať nám váš životopis. Ponúkame vám stabilné miesto s dlhodobou perspektívou práce, ktorá vás baví.

Termín nástupu: ihneď

  • rozpočtovanie stavieb na základe výkazov výmer, výkresovej dokumentácie
  • tvorba súpisov prác
  • vypracovanie cenových ponúk na verejné obstarávanie

    stredoškolské s maturitou
    vysokoškolské III. stupňa
  • odbor: stavebný
    CENKROS plus – pokročilý
    Microsoft Outlook – základy
    Microsoft Windows – základy

Pozícia je vhodná aj pre absolventa.

spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, skúsenosti/prax, komunikatívnosť, pohotovosť, trestná bezúhonnosť, samostatnosť

  • intenzívna obchodná komunikácia a manažovanie dodávateľov tovarov, služieb a prác
  • dopytovanie tovarov, služieb a prác
  • vyhľadávanie a nadväzovanie nových obchodných vzťahov
  • vyhodnocovanie cenových ponúk
  • rokovanie s dodávateľmi s cieľom optimalizovať ceny
  • objednávanie tovarov, služieb a prác
  • úzka spolupráca s projektovým manažérom a stavbyvedúcim
  • práca s projektovou dokumentáciou, výkazom výmer, rozpočtom pre danú zákazku
  • evidencia a spracovanie dodacích listov, výdajok, objednávok a zmlúv
  • vzdelávanie v oblasti stavebných materiálov, služieb a prác
  • spravovanie a rozširovanie databáz

  • vzdelanie: stavebné, technické, obchodné
  • administratívne a ekonomické znalosti: hospodárska korešpondencia – pokročilý
    Microsoft Outlook – pokročilý
  • počet rokov praxe: 1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme:

  • komunikatívnosť, precíznosť
  • dobrý prehľad v stavebných materiáloch na trhu
  • čítanie stavebných výkresov, výkazov výmer, rozpočtov
  • logické a kombinačné myslenie
  • odolnosť voči stresu
  • samostatnosť, zodpovednosť
  • schopnosť pochopiť zadanú úlohu
  • obchodné zručnosti

Ste osoba, ktorú baví komunikovať s dodávateľmi, dopytovať a analyzovať cenové ponuky? Tvoriť analýzy, vyhodnotenia, pracovať s tabuľkovými súbormi a mať pocit z úspešne vykonanej práce? Keď nám poviete, čo budete chcieť vo vašej osobnej budúcnosti, budeme sa snažiť vám to splniť. Na druhej strane budeme vyžadovať kompetentne vykonanú prácu.

Prijmeme samostatných odborných stavebných pracovníkov alebo ucelené partie na práce v rámci SR.

Môžete nás kontaktovať vyplnením formulára alebo na tel.: +421 41 723 22 11, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím, napíšte Vaše meno.
Prosím, napíšte Vaše telefónne číslo.
Invalid Input
Prosím, napíšte o čo máte záujem.